ادوات صنعت پرشین

فروش انواع قطعات صنعتی ،بلبرینگ ، تسمه و قطعات لاستیکی

به اشتراک گذاری این محصول در شبکه های اجتماعی

Telegram
WhatsApp

بلبرینگ شیار عمیق 6900

[wc_ps]

توضیحات:

این بلبرینگ های شیار عمیق دارای هندسه شیار عمیق برای سرعت های بالا و پشتیبانی از بارهای شعاعی و محوری است. ساختار فولاد کروم آن را با دوام و مقاوم در برابر تغییر شکل در زیر بارهای سنگین می کند. مهر و موم های لاستیکی در دو طرف بلبرینگ باعث می شود که روغن روان کننده داخل نشود و آلودگی ها از آن خارج شود. این بلبرینگ های شیار عمیق برای استفاده در کاربردهایی است که شامل بارهای شعاعی و محوری ترکیبی و نیاز به دقت بالا در سرعت چرخش زیاد است. چنین کاربردهایی شامل کلاچ ، درایو ، گیربکس ، کمپرسور ، پمپ ، توربین و ماشین آلات چاپ و منسوجات و سایر موارد است.

مزایا:

بلبرینگهای نورد از عناصر نورد برای حفظ تفکیک بین قطعات متحرک برای کاهش اصطکاک چرخشی و پشتیبانی از بارهای شعاعی و محوری استفاده می کنند. این عناصر می توانند یکی از انواع زیر باشند: توپی ، استوانه ای ، کروی ، بشکه ، سوزن ، دوک یا مخروطی. همه بلبرینگ های نورد باز ، محافظ یا مهر و موم شده اند. بلبرینگ های مهر و موم شده در کارخانه با روغن یا گریس روغن کاری می شوند ، در حالی که بلبرینگ های باز و محافظ قرار است در محل ، با استفاده مجدد دوره ای از روغن ، بر اساس استفاده از آنها روغن کاری شوند. این محافظ از قسمتهای کار بلبرینگ در برابر زباله های محیطی محافظت می کند که ممکن است وارد شوند و می توانند سرعت و طول عمر بلبرینگ را کاهش دهند.

کاربرد:

این سری از بلبرینگ های شیار عمیق در طیف وسیعی از کاربردها از جمله ماشین آلات کشاورزی گرفته تا تجهیزات انتقال ، رباتیک ، تجهیزات دندانپزشکی ، آسانسور ، آسیاب نورد ، شاخه های سکان کشتی و سنگ شکن های سنگین و غیره استفاده می شود.

داخل: 10

پشت: 22

ارتفاع: 6

جهت دریافت آخرین قیمت با ما تماس بگیرید                                                                                                                                                        02136870635

تماس بگیرید

ساماندهی
اینماد