ادوات صنعت پرشین

فروش انواع قطعات صنعتی ،بلبرینگ ، تسمه و قطعات لاستیکی

به اشتراک گذاری این محصول در شبکه های اجتماعی

Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

گریس توتال

TOTAL

همه چیز درمورد گریس توتال

برای اینکه همه چیز درمورد گریس توتال بدانید با ما همراه باشید در واقع گریس توتال به عنوان نوعی از روغنهای صنعتی در دستگاه های مختلف صنعتی از جمله دستگاه های مربوط به صنایع غذایی، روانکاری انواع ماشین های صنعتی کاربرد دارد.

 گریس توتال یعنی چی؟

گریس و روغن صنعتی توتال به عنوان یک روانکار:

در واقع گریس توتال به عنوان نوعی روانکار در دستگاه های مختلف صنعتی از جمله دستگاه های مربوط به صنایع غذایی، روانکاری انواع ماشین های صنعتی کاربرد دارد. ماده اصلی و سازنده گریس توتال روغن معدنی و سنتتیک هست که چیزی حدود ۸۰ درصد گریس را تشکیل داده و مابقی آن یعنی ۲۰ درصد دیگر پایه صابونی آن می باشد.

در واقع شرکت فرانسوی توتال در سال ۲۰۰۲ با نمایندگی خود را در ایران در زمینه تولید انواع روانکارها نظیر گریس، روغن موتور و سایر محصولات بنیان گذاری کرد و در نهایت نمایندگی آن در ایران این برند نام خود را به شرکت تام روانکار تغییر دادند. محصولات شرکت تام روانکار در ایران توانسته با بیش از ۴۰۰ نمونه گوناگون روغن، گریس را برای استفاده های مختلفی مانند کشاورزی، مصارف صنعتی و دریایی و همچنین در خودروسازی و مسایل مربوط به این حوزه را تولید کرده و با نام های تجاری متفاوتی از جمله گریس توتال، Renault و غیره در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

دو نمونه از گریس های توتال و کاربردهای آن

یکی از انواع گریس توتال نمونه چند منظوره مدل Multis 3 آن است که برای شرایطی مثل آب و هوای بارانی، هوای خشک و یا حاوی ذرت معلق گرد و غبار مناسب می باشد. کاربرد این نوع گریس در روانکاری لوله ها، انواع خودروهای سواری، چرخ ها، بلبرینگ ها است. مواد تشکیل دهنده آن بدون سرب بوده و در برخورد با آب مقاومت زیادی از خود نشان می دهد.

Multis EP 2 نمونه ای دیگر از گریس توتال چند منظوره است که برای گریس کاری و روان شدن یاتاقان، چرخ دنده ها، شاسی انواع اتومبیل ها، چرخ بلبرینگ ها مناسب می باشد. این مدل نیز مانند Multis 3 برای شرایط آب و هوایی خشک و دارای ذرات گرد و غبار مناسب خواهد بود. از ویژگی های این محصول می توان به میزان چسبندگی مطلوب، افزایش تحمل و مقاومت در برابر دما  و فشار بالا، نداشتن سرب، جلوگیری از ایجاد آلودگی های زیست محیطی، پرتاب نشدن گریس به اطراف محدوده کاری اشاره کرد.

روغن توتال و انواع آن

در کنار محصولات فروانی که این برند تولید کرده بجز انواع گریس توتال روغن های این شرکت نیز از مرغوبیت خوبی برخوردار بوده که برای مصارف گوناگون صنعتی به عنوان روانکار دیگر در انواع مختلفی تهیه وتولید شده است که می توان به روغن دنده، کمپرسور، توربین، ترانس و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد. مثلا برای ماشین آلاتی بسیار حساس بوده و قیمت آنها بالا است و برای کار کردن با آنها نیاز به دقت و توجه زیادی دارند از روغن کمپرسور برای روانکاریشان استفاده می کنند. خود این روغن ها نیز دسته بندی خاص خود را دارند.

جهت دریافت آخرین قیمت با ما تماس بگیرید                                                                                                                                                                                 02136870635

قیمت این محصول:
تماس بگیرید

0

سبد خرید شما

0
Subtotal: ۰ تومان
No products in the cart.
ساماندهی
اینماد